DJI CRYSTALSKY ULTRA BRİGHT & AKSESUARLAR

7.600,00TL

  • Üretici: DJI
  • Ürün Kodu: TRS5
  • Stok Durumu: 2-3 Gün İçinde
  • KDV Hariç: 6.440,68TL

Etiketler: dji, crystalsky, ultra, brİght, aksesuarlar, drone, aksesuarları

Dji CrystalSky 7.85" Ultra-Bright Monitor 

 

ULTRA-PARLAKEn fazla 2000 cd / m² parlaklık, CrystalSky monitörün tipik mobil cihazların dört katından daha fazla parlaklığı anlamına gelir. Ekrandaki ayrıntılar net ve keskin, renkler canlı, böylece ince ayar görüntü kompozisyonu için gerekli kaliteyi veriyor. Özel bir Gün ışığı Okunabilirlik Geliştirme modu, özellikle parlak ışık altında daha rahat görüntüleme sağlamak için görüntüyü gerçek zamanlı olarak işlemek üzere tasarlanmıştır.


AKICI VİDEO GÖRÜNTÜLEMECrystalSky monitör, videoyu gerçek zamanlı olarak çözmek için optimize edilmiş video çözme özelliğini kullanır. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde yazılım erişimindeki kısıtlamalar nedeniyle, diğer akıllı cihazlarda video dekoderi idealden düşüktür. Kamera tarafından iletilen fotoğrafları veya videoları izlemek için kullanıldığında, video titremesi, uzun gecikme süresi ve daha fazlası gibi sorunlar ortaya çıkabilir. CrystalSky monitörün optimize edilmiş kod çözücüsü, minimum gecikme süresi ile pürüzsüz, gerçek zamanlı video sağlar.


 

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ SİSTEM VE DJI GOYeni tasarlanmış bir sistem gereksiz Android uygulamaları ve hizmetleri kaldırır ve virüslere ve önemsiz yazılımlara karşı dayanıklıdır. Bu, CrystalSky monitörünün her zaman en iyi performansı sağlayabilmesini sağlar. Yerleşik DJI GO uygulaması, uçak parametre ayarı, kamera kontrolü, çekim yönetimi ve oynatma da dahil olmak üzere tüm DJI GO özelliklerine tam erişim sağlar. Çevrimdışı haritalar kullanılarak, haritalar Kablosuz erişime kapalı olsalar bile kullanılabilir durumda tutulabilir.JI GO, DJI GO 4 ve DJI Pilot destekler.


GÜÇ KAYNAĞIİki hücreli 4920 mAh'lik sekonder harici pil, CrystalSky monitörünü benzer mobil cihazlara kıyasla daha uzun bir çalışma süresi sağlar. Hızlı şarjı destekler ve düşük sıcaklıklarda bile deşarj oranını iyi kontrol eder. 7.85 "ve 5.5" ekranlarla birlikte kullanıldığında sırasıyla 4-5 saat ve 5-6 saat maksimum çalışma zamanı elde edebiliyor.


ÇİFT SD KART YUVASIÇift Micro SD Kart yuvası bulunan CrystalSky monitörün saklama alanı genişletilebilir veya Micro SD Kart'a kaydedilen görüntüler monitörde doğrudan oynatılabilir. Film yedeklemeleri için de kullanılabilir. DJI GO'da yerleşik editörleri kullanarak, yüksek kaliteli düzenlemeler hızlı ve anında sosyal medyayla paylaşılabilir. CrystalSky monitör, bu dosyaları sırasıyla 30 fps ve 60 fps'de oynatmaya izin veren H.264 ve H.265 video özünürlüğünü destekler. . Bu videolar aynı zamanda HDMI bağlantı noktasından da verilebilir.


 BAĞLANTILAR VE AĞCrystalSky monitörünün HDMI bağlantı noktası, 4K videoya FPV gözlükleri ve diğer görüntüleme aygıtlarına çıkış yapabilmenizi sağlar. Dahili çift bantlı Wi-Fi, mobil cihazlardan Wi-Fi şebekelerine ve Wi-Fi erişim noktalarına bağlanabildiği ve USB-A bağlantı noktası üzerinden 4G dongle'lar ve USB depolama birimiyle uyumlu olduğu anlamına geliyor.İnternet'e bağlandığında, CrystalSky monitör, sistem güncellemelerine, canlı hayata döndürmeye, fotoğraf veya video paylaşımına, veri senkronizasyonuna ve daha fazlasına kolay erişim sağlar. Dosya boyutları, mobil veri taleplerini en aza indirgemek için mümkün olduğunca optimize edilmiştir.Bütünleşik Micro USB ve USB-C bağlantı noktaları, CrystalSky monitörünü bir uzaktan kumandayla veya diğer aygıtlarla bağlamayı kolaylaştırır.


EKSTREM ISIL ŞARTLARA UYUMÇoğu akıllı cihaz, ortak sıcaklık aralıklarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. CrystalSky monitörünün harici pili daha yüksek sıcaklıklarda tasarlanmıştır. -4 ° F (-20 ° C) gibi düşük bir sıcaklıkta çalışabilir ve iç soğutma sistemiyle normalde 104 ° F (40 ° C) yüksek sıcaklıklarda çalışır.


DJI DRONE UYUMLULUĞUCrystalSky monitör, Wi-Fi üzerinden Inspire serisi, Phantom 4 serisi, Phantom 3 serisi (Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced), Matrice serisi, Mavic Pro ve Osmo serilerine (Osmo Mobile hariç) hızlı bir şekilde bağlanabilir veya uzaktan kumandayla * Ayrıca, CrystalSky Cendence uzaktan kumandasına ek bir montaj aparatı takmadan kolayca takılır. * Monitör montaj aparatı önerilir. Mavic Pro ve Osmo serisi gimbal kameralar (Osmo Mobile hariç) sadece 5.5 "Crystalsky monitörleri ile uyumludur.

 

Ekran

Multi-Touch IPS

Çözünürlük

2048X1536

Parlaklık

High brightness:1000 cd/m²
Ultra Brightness:2000 cd/m²

İşletim Sistemi

Android

Uygulama

DJI GO, DJI GO 4, DJI Pilot

Hafıza

High brightness:ROM 64GB+RAM 4GB
Ultra Brightness:ROM 128GB+RAM 4GB

Bağlantılar

HDMI,MicroSD,Micro-USB ve USB-C

Bağlantı

WIFI:2.4G,5.2G&5.8G 802.11b?802.11g?802.11n(HT20)?802.11a
4G dongle desteği

GPS

GPS/GLONASS

Donanım

Gyroscope
Kompas
Hoparlör
Parlanklık Sensörü
Mikrofon

Yerleşik Batarya

980 mAh, 3.7V

Harici Batarya

4920 mAh,7.6V(ayrılabilir)

Çalışma Isısı

-20°C ila 40°C (-4°F to 104°F)

4K Oynatma

H.264 4k 30fps / H.265 4k 60fps

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi